Jak Zyskać Przyjaciół i Mieć Wpływ Na Ludzi 

Dziękuję za zaufanie!

Jeśli jesteś na tej stronie to znaczy, że obdarzyłeś/aś mnie zaufaniem.

W zamian ja postaram się nie zawieść  i sprostać Twoim oczekiwaniom.

Mam dla Ciebie coś jeszcze!

 

To jest propozycja tylko dla nielicznych. Dla osób, które mi zaufały.

Tylko teraz masz możliwość wzięcia udziału w pierwszych trzech dniach unikalnego kursu Mistrz Kontaktów Międzyludzkich.

To jest kurs online. Czyli materiały otrzymujesz na maila i przerabiasz kiedy masz czas.

Krótki zarys kursu – materiałów jest znacznie więcej każdego dnia.

Dzień 1

Jak zbudować trwałe i wartościowe relacje z ludźmi. Magiczne słowo, które jest fundamentem w kontaktach międzyludzkich.

Dzień 2

Wygląd. Jak wyglądać, co ubierać, czego unikać, co stosować, aby stać się bardziej atrakcyjnym człowiekiem. Widzisz kogoś pierwszy raz i od razu wiesz jaki ma status społeczny, a nawet majątkowy. Nie potrzebujesz czytać książek, programów o analizie wyglądu, patrzysz i wiesz. Są to drobiazgi, na które nie zwraca się świadomie uwagi, a to właśnie te drobiazgi decydują o tym jak jesteś postrzegany przez innych.

Dzień 3

Energia. Co robić by mieć jej więcej. Co stosować, aby rano wystrzelić jak petarda z łóżka zamiast włączyć drzemkę w budziku. Co robią ludzie sukcesu, że funkcjonują cały dzień na pełnej petardzie bez kawy i innych wspomagaczy. Jak mieć energię przez całe życie bez względu na wiek.

Dzień 4

Czego nie robić, żeby ludzie Cię nie znienawidzili. Albo co robić jak chcesz, żeby ktoś się od Ciebie odczepił ale nie chcesz mu tego powiedzieć wprost.

Dzień 5

Jak sprawić, żeby ludzie skoczyli za Tobą w ogień. Zasady, które zupełnie odmienią Twoje nastawienie do świata. Pozbędziesz się nienawiści do innych i będziesz potrafił sprawić, że nawet największy wróg stanie się Twoim sprzymierzeńcem.

Dzień 6

Uśmiech, entuzjazm. Sposoby na to, żeby być uśmiechniętym przez całe swoje życie. Metody, które sprawią, że zaczniesz wszystko robić z entuzjazmem. Będziesz miał w sobie więcej entuzjazmu życiowego i czasy, kiedy to przytrafiają Ci się słabsze, gorsze dni odejdą w niepamięć.

Dzień 7

Najważniejsze słowa dla ludzi. Słowa dzięki którym zjednasz sobie ludzi i nie są one odbierane jako przesadne komplementy. Używając tych słów nikt nawet się nie zorientuje, że robisz to celowo. Twoje wypowiedzi staną się przyjazne i ciepłe dla Twojego rozmówcy.

Dzień 8

Co robić, aby ludzie otworzyli się przed Tobą. Metoda dzięki, której ludzie powiedzą Ci wszystko co będziesz chciał/potrzebował a Ty nawet ich o to nie zapytasz. Na koniec jeszcze Ci podziękują za to że mogli Ci o tym powiedzieć.

Dzień 9

Sposób na zwycięstwo w kłótni. Nie lubisz konfliktów? Podczas kłótni czujesz się nie komfortowo? Poznasz sposób dzięki, któremu kłótnie będą Ciebie omijały. W przypadku gdy już popadniesz w konflikt dowiesz się jak wyjść z niego obronna ręką.

Dzień 10

Co zrobić, aby rozmówca czuł nieodparta chęć znajomości z Tobą, albo kobieta chęć wejścia z Tobą w bliższą relację.

Dzień 11

Magiczne słowo. Poznasz technikę, która wpływa na pozytywne załatwianie spraw w urzędzie. Ponadto dzięki tej technice możesz również uniknąć kary, mandatu.

Dzień 12

Jak okazać zrozumienie i współczuć rozmówcy, aby zyskać na atrakcyjności w jego oczach.

Dzień 13

Proste sztuczki w rozmowie z ludźmi. Miałeś kiedyś nieodpartą chęć powiedzieć komuś wszystko co myślisz na jego temat? Jednak powstrzymałeś się, ponieważ było to obraźliwe i niemiłe. Poznasz sposób, który pozwala powiedzieć rozmówcy nawet najgorsze słowa na jego temat tak, że on się nie obrazi na Ciebie.

Dzień 14

Jak sprawić, żeby rozmówca zrobił to co chcesz. Potrzebujesz, żeby ktoś wykonał coś dla Ciebie ale nie chcesz albo nie możesz przecież go zmusić do tego siłą. Możesz to zrobić delikatnie i z pełną gracją. Po tym dniu ludzie z przyjemnością będą robili to czego chcesz.

Dzień 15

Kto ma rację? Ludzie mają różne poglądy, opinie, zdania są podzielone w niektórych tematach. Niekiedy w udowodnieniu kto ma rację dochodzi do kłótni i niesmacznych sytuacji. Dowiesz się co decyduje o tym kto ma rację i jak sprawić, żeby ludzie przyznali Tobie rację.

Dzień 16

Jakim warto być. Poznasz metody jak być duszą towarzystwa. Co mówić, jak się zachowywać, aby inni Cię słuchali i nie mogli Ci się oprzeć. Skuteczne zwroty, zachowania w kontaktach międzyludzkich.

Dzień 17

Technika, która sprawia, że rozmówca, będzie miał przekonanie, że znacie się od dawna, że nadajecie na tych samych falach. Będziecie mogli rozmawiać bez końca na różne tematy.

Dzień 18

Jak otrzymać pomoc. Jak sprawić, aby rozmówca pomógł Tobie z własnej woli nie z przymusu. Co robić, aby ludzie sami z siebie, bezinteresownie wykazywali chęć pomagania Tobie. Już nie będziesz musiał się prosić o pomoc. Nawet nie będziesz musiał płacić za otrzymaną pomoc (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku).

Jak widzisz kurs jest bardzo treściwy i naładowany samymi konkretami. Tylko to co działa i jest skuteczny.

Normalnie kurs trwa 18 dni. Ja mam dla Ciebie dzisiaj jednorazową propozycję, abyś mógł/mogła wytestować pierwsze trzy dni kursu za 14zł.

Jak Ci się spodoba to będzie możliwość przerobienia kursu do końca. Ale o tym porozmawiamy jak przerobisz pierwsze 3 dni. 

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ

Ostatnio napisał do mnie kursant:

Cześć,

W szkole uczą matematyki, polskiego i całą masę innych przedmiotów. Ale nikt nigdy mi nie powiedział jak mam się zachowywać i co robić, żeby odnieść sukces w życiu. Rodzice wpajali mi do głowy od młodości dobre maniery i zachowanie. Jednak słabo się to miało przy zderzeniu z rzeczywistością. Nigdy dotąd nie przykuwałem uwagi do tego co mówię jak się zachowuję ze znajomymi albo co powiedzieć po wejściu do sklepu czy urzędu. Robiłem to z automatu. Jednak na Twoim kursie dowiedziałem się ważnych kluczowych rzeczy, które pomagają mi na co dzień. Już nie ma sytuacji, że wychodzę z Urzędu bez załatwienia sprawy. Jak wchodzę do sklepu to ekspedientka lata wokół mnie mimo, że nie jestem Bradem Pitem (hehe). Nawet sąsiedzi się do mnie uśmiechają gdzie niekiedy nawet nie mówili mi dzień dobry. Gdyby wszyscy przeszli przez te kilkanaście dni metamorfozy to świat byłby lepszy.

Chwała Tobie za ten kurs.

Andrzej z Warszawy

Ludzie, którzy przerobili ten kurs i wdrożyli go w swoje życie piszą do mnie, że po tym kursie w ich życiu dzieją się cuda.

Niekiedy nie dowierzam. Jednak to prawda. Po tym kursie będziesz przyciągać do siebie wartościowych ludzi. Co najważniejsze będziesz przyciągać ludzi jakich Ty chcesz, a nie jakich podsyła Tobie życie.

Byle z kim u boku życie staje się byle jakie.


Zyskasz ogromna pewność siebie

Pozbędziesz się oporów w nawiązywaniu nowych znajomości. Kontakty z obcymi ludźmi nie będą dla Ciebie żadnym problemem. Nauczysz się przełamywać barierę pierwszego kontaktu.

Poziom Twojego życia, Twoje samopoczucie to jaki masz humor to zależy od tego jakimi ludźmi się otaczasz. Wpływ na to ma nawet towarzystwo w jakim przebywasz z jakimi ludźmi się zadajesz.

Chcesz mieć lepsze, bardziej wartościowe życie?

Zacznij poznawać ludzi jakich Ty chcesz, a nie jakich podsuwa Tobie życie czy sytuacje w jakich się znajdujesz.

Możesz z pełną świadomością wybierać ludzi, którzy będą Twoimi znajomymi, przyjaciółmi, rodziną, partnerami biznesowymi czy życiowymi.

Zaczniesz nawiązywać długoterminowe relację z ludźmi, którzy byli do tej pory dla Ciebie obcy.

Ponadto będziesz potrafił sprawić, że ludzie skoczą za Tobą w ogień. Bez żadnych problemów zrobią to co zechcesz. Nie będzie już sytuacji, ze ktoś nie wykona tego o co go poprosisz. Po prostu trudno będzie Ci się oprzeć.

Ten kurs jest po to, abyś miał/miała życie na jakie zasługujesz.

Tylko teraz za 14zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Pamiętaj “Zero ryzyka - gwarancja zwrotu pieniędzy". Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 30 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

 

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ

 


Gdybyś miał/a problemy z wykonaniem zamówienia pisz na michal(at)mistrzkontaktowmiedzyludzkich.pl lub dzwoń na numer telefonu: 691 034 814 (można pisać smsy)

Regulamin         Polityka prywatności

Kontakt

Cześć,

Jestem Michał Kata :)

 

Przez dotychczasowe moje życie przewinęły się setki osób. W szkole, w rodzinie, w pracy czy na podwórku. Z czasem zacząłem się zastanawiać dlaczego tak jest, że z niewielką ilością poznanych do tej pory osób utrzymuję stały kontakt lub tworzę rodzinę, przyjaźń, znajomość czy związek.

Poza tym od zawsze interesowało mnie jak być lepszym w kontaktach z ludźmi, ponieważ zdałem sobie sprawę, że do życia człowiekowi jest potrzebny drugi człowiek. Bez względu na to czy chodzi o rodzinę, biznes czy spędzanie wolnego czasu. W osamotnieniu życie traci sens.

I tak zacząłem szukać wiedzy na ten temat. Książki, szkolenia, wydarzenia… poznaną wiedzę zacząłem sprawdzać w praktyce po to, żeby stosować na co dzień to co działa i to co jest skuteczne. 

Uważam również, że na jakość życia wpływa to z jakimi ludźmi tworzymy to życie. Żyjąc w otoczeniu ludzi, których podsuwa nam życie nie zawsze możemy być w pełni zadowoleni z tego życia. Ale żyjąc z ludźmi takimi jakimi Ty chcesz to już wpływa inaczej na życie.

Od zawsze zastanawiałem się dlaczego ktoś jest uwielbiany w społeczeństwie, dlaczego jedna osoba jest bardziej, a inna mniej akceptowana przez innych. Odkryłem, że nie zawsze chodzi o wygląd zewnętrzny czy posiadany status społeczny. Tajemnica tkwi głębiej w człowieku. A dokładniej w jego umiejętnościach komunikowania i współżycia z drugim człowiekiem.

Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać ludziom. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Problemy napotkane na swojej drodze zamieniam na wyzwania, które mobilizują mnie każdego dnia do pracy.

>>>SPRAWDŹ OPINIE UCZESTNIKÓW KURSU<<<

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

1. W jakiej formie jest kurs?

Kurs jest w formie e-learningu czyli bierzesz w nim udział bez wychodzenia z domu, wystarczy dostęp do Internetu. Nie musisz być ciągle przy komputerze. Lekcje będziesz otrzymywać codziennie na maila i możesz je przerobić, kiedy będziesz mieć czas. Przez 3 dni raz dziennie otrzymasz mail z lekcją. Materiał przerabiasz, kiedy chcesz czyli w najbardziej dogodnym czasie dla Ciebie.


2. Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

Do 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności za kurs.


3. Jak mogę zapłacić za kurs?

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

Karta kredytowa.

Transfery internetowe (różne rodzaje banków).

Wolniejsze przelew bankowy tradycyjny i poczta (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3dni).

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz zapłacić kartą płatniczą.

4. Nie chcę, żeby ktoś się dowiedział, że kupiłem/am taki produkt.

Szanuję Twoją prywatność. Dlatego, każdy klient jest traktowany z pełną anonimowością. Twoje dane i pieniądze są w pełni bezpieczne, ponieważ płatność jest realizowana przez firmę Przelewy24. Po opłaceniu zamówienia Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.


5. Czy otrzymam fakturę VAT za kurs?

Tak, wystarczy napisać maila z taką informacją po opłaceniu zamówienia.

Tylko teraz za 14zł

KLIKNIJ TU I ZAMÓW TERAZ

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.